Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Pracując w naszym zespole dołączysz do zespołu specjalistów reprezentujących:

· sieć salonów i serwisów samochodowych – Grupa PGD

· sieć sprzedaży samochodów używanych – Autopunkt. Pewne Używane

· największą wypożyczalnię aut w Polsce – Express Car Rental

· polski carsharing, auta na minuty – Traficar

· oraz Grupę Deweloperską Megapolis

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Twój zakres obowiązków:

· Obsługa połączeń przychodzących, wychodzących oraz skrzynki mailowej i czatu

· Budowanie długofalowych relacji i pozytywnych doświadczeń Klientów

· Zapewnienie właściwej współpracy z innymi działami w zakresie realizowanych działań

Nasze wymagania:

· Wykształcenie min. średnie

· Gotowość do pracy w elastycznym systemie zmianowym oraz w niektóre weekendy i święta

· Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji

· Wiedza w zakresie motoryzacji, mechaniki pojazdów, zainteresowanie motoryzacją

· Dobra organizacja pracy

· Dobra znajomość MS Office

· Praca na pełny etat

Mile widziane:

· Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

· Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta ( preferowane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta )

To oferujemy:

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie (w zależności od preferencji Kandydata)

· Elastyczność – możliwość pogodzenia pracy na pełny etat ze studiami

· Dofinansowany pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed, Multisport, platforma do nauki języków obcych eTutor)

· Zniżki na produkty i usługi w ramach Holding1 (Traficar, zakup i/lub wynajem samochodu)

· Kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię w pełni do pracy

· Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz realne możliwości rozwoju w ramach spółek Holding1

· Brak pracy w godzinach nocnych

· Przyjazną atmosferę w zespole, wsparcie współpracowników

· Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

Aplikuj przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ca27c9c7e36146ecb7f73bcd709c583a

Rodzaj oferty: Praca
Miejsce pracy: Kraków
Firma: Holding 1